SPA & WELLNESS

Naszą przestrzeń SPA & wellness stworzona jest przede wszystkim z myślą o naszych Gościach. Dzięki temu możesz być spokojny o kameralną atmosferę nawet w najwyższym sezonie.

STREFA WELLNESS

Niezależnie od pogody oraz pory roku zapraszamy do naszej strefy wellness. Doskonały relaks zaledwie kilka metrów od głównego deptaka Pobierowa.

BASEN

Pływanie o poranku, wieczorny relaks – o dowolnej porze dnia nasi Goście skorzystać mogą z ponad dwunastometrowego basenu.

WANNA Z HYDROMASAŻEM I BRODZIK

Najlepsze miejsce do relaksu, szczególnie gdy pogoda nie dopisuje albo chcesz uniknąć tłoku na plaży. A na dzieci czeka brodzik.

SAUNA I ŁAŹNIA

Ciepło sauny od wieków sprzyja regeneracji sił oraz korzystnie wpływa na samopoczucie. W łaźni panuje idealna temperatura i warunki do relaksu.

SŁONECZNA ŁĄKA

Jeżeli na zewnątrz nie sprzyja aura, na naszych Gości czeka ciepła słoneczna łąka z leżankami dla pełniejszego wypoczynku.

CENNIK ZABIEGÓW SPA

We współpracy z renomowaną marką kosmetyczną … stworzyliśmy ofertę zabiegów, dzięki którym nasi goście mogą się nie tylko zrelaksować, ale też poprawić kondycję swojej skóry i zadbać o urodę.

MASAŻE

      Rezerwacja
      PAKIETY i OFERTY