SPA & WELLNESS

Naszą przestrzeń SPA & wellness stworzona jest przede wszystkim z myślą o naszych Gościach. Dzięki temu możesz być spokojny o kameralną atmosferę nawet w najwyższym sezonie.

STREFA WELLNESS

Niezależnie od pogody oraz pory roku zapraszamy do naszej strefy wellness. Doskonały relaks zaledwie kilka metrów od głównego deptaka Pobierowa.

BASEN

Pływanie o poranku, wieczorny relaks – o dowolnej porze dnia nasi Goście skorzystać mogą z ponad dwunastometrowego basenu.

WANNA Z HYDROMASAŻEM I BRODZIK

Najlepsze miejsce do relaksu, szczególnie gdy pogoda nie dopisuje albo chcesz uniknąć tłoku na plaży. A na dzieci czeka brodzik.

SAUNA I ŁAŹNIA

Ciepło sauny od wieków sprzyja regeneracji sił oraz korzystnie wpływa na samopoczucie. W łaźni panuje idealna temperatura i warunki do relaksu.

SŁONECZNA ŁĄKA

Jeżeli na zewnątrz nie sprzyja aura, na naszych Gości czeka ciepła słoneczna łąka z leżankami dla pełniejszego wypoczynku.

CENNIK ZABIEGÓW SPA

We współpracy z renomowaną marką kosmetyczną … stworzyliśmy ofertę zabiegów, dzięki którym nasi goście mogą się nie tylko zrelaksować, ale też poprawić kondycję swojej skóry i zadbać o urodę.

MASAŻE

 • MASAŻ KLASYCZNY
  Cena 160zł
  Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

  Czas: 55 minut 

 • MASAŻ CZĘŚCIOWY / MASAŻ KARKU, RAMION I PLECÓW
  Cena 90zł
  Masaż częściowy wybranej części ciała, w czasie którego stosuje się techniki masażu klasycznego. Powoduje usuwanie dolegliwości bólowych i napięć.

  Czas: 25 minut

 • MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH
  Cena 190zł
  Podstawowym celem zabiegu jest likwidacja napięć mięśniowo-powięziowych. Podczas zabiegu ruchy są wykonywane nadzwyczaj precyzyjnie i bardzo wolno. Siła nacisku jest dostosowywana indywidualnie – dobierana do poziomu napięcia tkanek.

  Czas: 55 minut

 • MASAŻ AUTORSKI BALTIC PALACE
  Cena 240-340zł
  Masaż skomponowany indywidualnie do potrzeb klienta, korzystający z różnych dostępnych technik, a jego siłą jest dopasowana do celu zabiegu oraz preferencji klienta. Likwiduje napięcia mięśniowe, bądź pobudza zmęczony organizm.

  Czas: 55-75 minut 

 • MASAŻ RELAKSACYJNY
  Cena 140zł
  To propozycja specjalnie przygotowana dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych, spiętych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i odprężenie.

  Czas: 55 minut

 • RYTUALNY MASAŻ ŚWIECĄ
  Cena 240zł
  Masaż z wykorzystaniem aromatycznej świecy przyniesie ukojenie ciału i nerwom. Ciepły olej ze świecy, składający się z naturalnych wosków oraz mieszanki olejków eterycznych, pozostawi skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

  Czas: 55 minut

 • MASAŻ CIEPŁĄ CZEKOLADĄ
  Cena 250zł
  Bardzo przyjemny zabieg wygładzający skórę i dostarczający jej niezbędnych składników pielęgnacyjno-odżywczych. Zabieg wyzwala β-endorfiny- hormony szczęścia, a także redukuje objawy zmęczenia i stresu.

  Czas: 75 minut 

 • MASAŻ STÓP Z AKUPRESURĄ
  Cena 120zł
  Szczególnie zalecany jest dla osób narażonych na nadmierne obciążenie stóp (np. praca stojąca, niektóre dziedziny sportu, otyłość), a także po długotrwałym wysiłku czy w stanie zmęczenia organizmu bez wyraźnej przyczyny.

  Czas: 45 minut

  Rezerwacja
  PAKIETY i OFERTY